Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego

Postaw na faktycznie oszczędzanie!

Sprawdź ile zaoszczędzisz?

Dlaczego OZE EKO?

Jako odpowiedzialna firma dbamy o przyszłość.

Teraz instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu możliwości większości gospodarstw, a przede wszystkim jest opłacalną inwestycją dla domu jednorodzinnego. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dla których priorytetem jest satysfakcja klienta. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i dotacje – jesteśmy tu dla Ciebie.

Kompleksowa obsługa

Fotowoltaika dla domu nie składa się tylko z montażu, ale też posiada szereg innych działań takich jak: konsultacje z naszym doradcą, analiza zapotrzebowania energetycznego, czy złożenie w Twoim imieniu dokumentacji niezbędnej do przyłączenia instalacji do sieci.

Jakość

korzystamy z komponentów wyłącznie wysokiej jakości, zweryfikowanych pod kątem jakości i posiadanych certyfikatów. Dzięki temu fotowoltaika w domu to w pełni bezpieczna i sprawnie funkcjonująca instalacja.

Gwarancja

Fotowoltaika to inwestycja przynajmniej na 10 lat, a w przypadku gwarancji naszych producentów gwarancja wynosi nawet 20 lat! W każdej chwili zdalnie możesz przedłużyć swoją gwarancję.

Oszczędność

Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika to rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Dąbrowa